Jaký je rozdíl mezi kočárkem ABC Design Salsa 4 a Moon Rocca Edition +?

Zodpovězené
12. led 2023

Ahoj,

rozhoduji se mezi ABC Design Salsa 4 a Moon Rocca Edition +. Kočárky splňují vše, co potřebuji. Jsou větratelné, což je důležité pro mé letní miminko. Cenově jsou na tom skoro stejně.

Co by byl rozhodující faktor u Tebe?

Oba vypadají skladně, prostor pro miminko mají skvělý.

Jaký je v nich rozdíl?

Děkuji

Ahoj,

při konečném rozhodování hlavně zvažuj funkce a vlastnosti, které vám usnadní život.

ABC Design Salsa 4 je městský kočárek vhodný pro vyšší rodiče a Moon Rocca Edition + zase kočárek na vesnici pro středně vysoké rodiče.

Bratrským modelem Salsa 4, který má nafukovací kola a je vhodný na vesnici je ABC Design Salsa 4 Air.

Nejdůležitější kritéria závěrečného výběru kočárku jsou:

  • celková váha kočárku - závisí na ní manipulace s kočárkem, zvedání,
  • skládání,
  • skladnost - tedy celkové rozměry kočárku po složení a rozložení,
  • terén, ve kterém se budeš s kočárkem pohybovat - město, vesnice - závisí na něm odolnost konstrukce a správný výběr materiálu kol spolu s odpružením,
  • výška zádové opěrky - jak velké dítě se do kočárku vejde,
  • nosnost sportovního sedadla - jak velké a těžké dítě se do kočárku vejde.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka