Jaký je rozdíl mezi kočárky Thule Urban Glide 2 vyrobenými v letech 2021, 2022 a 2023?

Zodpovězené
30. čer 2023

Ahoj,

líbí se mi kočárek Thule Urban Glide 2.

Jaký je rozdíl mezi těmito kočárky vyrobenými v letech 2021, 2022 a 2023?

Děkuji

Ahoj,

starší modely poznáš především podle modrých komponent funkčních prvků, které byly nahrazeny šedou barvou.

V roce 2021 proběhlo vylepšení uložení předního kola, kdy umělá hmota byla nahrazena kovovým ložiskem.

Design barev:

  • Od roku 2018 do 2020 se vyráběly v barvách černé, šedé, červené a světle modré.
  • V roce 2021 skončil prodej barev červené a světle modré. Namísto nich jsou k dispozici nové barvy – tmavě zelená (Cypress Green) a tmavě modrá (Majolica Blue). Černá a šedá zůstaly beze změny.
  • Momentálně se prodává v barvách: Black, Grey Melange, Cypress Green na černé konstrukci a Majolica Blue, Dark Shadow na stříbrné konstrukci.

Thule Urban Glide 2 vyšel z Thule Urban Glide 1. Hlavním vylepšením je zmodernizovaný design, zjednodušený otáčivý systém ruční zpomalovací brzdy, který je vhodný jak pro praváky, tak pro leváky. Přidán je také automatický zámek po složení, prodloužitelná stříška pevně uchycená k opěrce, více reflexních prvků a nové doplňky – tyčové madlo, nový typ adaptérů na autosedačku nebo vylepšená pláštěnka.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka