Je možné připojit na Thule Urban Glide 2 i jinou hlubokou korbu?

Zodpovězené
18. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Thule Urban Glide 2.

Je možné připojit na Thule Urban Glide 2 i jinou hlubokou korbu?

Kočárek se mi líbí velmi konstrukcí. Jen mě odrazuje, že děťátko se nám narodí v létě a nechceme černou barvu.

Pokud to není možné, tak jaký designově podobný kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

na kočárek Thule Urban Glide 2 nelze připojit korbičku jiné značky. Maminky to však řeší různými hand-made doplňky - například ozdobným pásem na vnější stranu korby či clonou na stříšku, vypadá to velmi pěkně. 🙂

Thule je za mě nejhezčí trojkolka, takže je těžké najít něco podobného a ještě k tomu s barevnou korbou.

Šedou a modrou korbu má například Baby Jogger City Elite 2.

Nejvíce barevných variant má kočárek TFK Mono, tak se na něj podívej, zda Tě zaujme. 🙂 Oproti Thule má výhodu, že z korby lze udělat obousměrný sporťák pro menší dítě.

Já osobně bych zkusila "vylepšit" korbu od Thule, získáš tak originální kousek podle svého vkusu.

Držím palce ve výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie