Jaký je Tvůj názor na kočárky značky Greentom, které mají podvozek z recyklovaného plastu?

Zodpovězené
8. dub 2022

Ahoj,

zajímala by mě recenze na recyklovaný kočárek Greentem Upp Classic a Greentom Upp Reversible.

Jaký je Tvůj názor na kočárky Greentom?

Děkuji

Ahoj,

já mám kočárky značky Greentom velmi ráda, ať už z pohledu ekologie nebo i velmi zajímavého designu, který však ne každému sedne. Jedná se o vyloženě městské kočárky, ať už kvůli slabšímu odpružení nebo menším kolům. Díky jejich nízké hmotnosti jsou bohužel méně stabilní, proto by se na rukojeť neměly vůbec dávat žádné přebalovací tašky. Nevýhodou je i kratší stříška bez náhledového okénka, pevná rukojeť nebo nemožnost polohování nohou u Classic. Každopádně jejich nízkou hmotnost oceníš právě u skládání do auta a častějšího cestování. Sezení je opravdu prostorné i pro větší dítě a celý kočárek se velice snadno ovládá. Takže za mě rozhodně ano, stojí za případný kup, pokud Ti nevadí pár zmíněných nedostatků 🙂.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie