Jaký kočárek na cestování vlakem pro roční holčičku?

Zodpovězené
6. srp 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit kočárek pro roční holčičku na cestování vlakem. Nejlepší by bylo, kdyby byl zadní rozvor kol do 50 cm. Podmínka je, aby byl lehký, zvládl terén a mohl se dát do úplného lehu. Může být také korýtko, prodloužená stříška. Kdyby byl otočný v obou směrech, bylo by to plus. Nebráním se novému a ani bazarovému v top stavu.

Jaké jsou Tvé návrhy kočárků?

Děkuji

Ahoj,

myslím, že jsem Ti nedávno dávala pár typů na kočárek v této zodpovězené otázce.

Jsem ráda, že ses ozvala opět. Podívám se tedy na kočárek, vhodný pro Tebe. Hlavním kritériem bude rozvor zadních kol do 50 cm.

Cybex Eezy S+² má rozvor zadních kol 45 cm, takže stále zůstává vhodným kandidátem. Tento model je kvalitní a nemusíš se bát ani koupi z bazaru. A podobně je to i s jeho bratrským modelem Cybex Eezy S-Twist+².

Nuna Triv a Thule Spring však z výběru vypadávají. Jejich rozvor zadních kol je větší.

Z novějších modelů vyhovují Inglesina Electa 2022 nebo Cybex Mios 3.

Bohužel při tak specifickém rozvoru zadních kol je malý výběr. Zůstávají už jen modely, které jsou neotočné a některé mají navíc pěnová kola (ty jsi nechtěla). Jako například jsou Tutis Jogo, Hauck Sunny nebo ABC Design Ping Two.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka