Jaký lehký a skladný kočárek do města i na cestování?

Zodpovězené
28. čer 2023

Dobrý den,

ráda bych pořídila k našemu kočárku ještě lehkou, skladnou alternativu, vhodnou na procházky do města, ale i na cestování do zahraničí. V tomto ohledu mě nejvíc zaujal Joolz aer a Cybex eezy s+2.

Dále mám možnost odkoupit velice výhodně od kamarádky Cybex mios, ale nejsem jistá, zda splňuje tyto požadavky.

Za jakékoli doporučení či srovnání, zkušenosti, budu moc ráda.

Děkuji

Ahoj,

omlouvám se za pozdní odpověď, ale teprve nyní znovu spouštíme poradnu.

Cybex Eezy S+2 a Joolz Aer mají rozdílné sklony zádových opěrek. Aer má možnost sklopení zádové opěrky do pololehu (150 stupňů). Oproti němu má Eezy S+2 možnost sklopení zádové opěrky do skoro naprosto rovného lehu (175 stupňů).

Joolz Aer+ vyšel jako novinka roku 2023. Od svého předchůdce Joolz Aer se liší možností sklopení zádové opěrky do lehu, složením spolu s novým kloubovým madlem, vylepšenými popruhy, měkčím sezením, delší prodlužovací stříškou, novým prodlužovací stříškou bezpečné procházky i za horšího počasí.

Oproti nim však sportovní sezení Cybex Mios je vhodné i pro větší děti, díky 54 cm vysoké zádové opěrce, která má funkci kolmého sedu. Také lze zádovou a nožní opěrku nastavit do úplně rovného lehu (180 stupňů). Navíc po vyjmutí polstrované vnitřní vložky má zádová opěrka odvětrávání, které dítě ocení během horkých letních dní.

Osobně bych si vybírala mezi modely Mios a Aer+.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka