Jaký odpružený a hlavně prostorný kočárek je vhodný pro dvouleté dítě?

Zodpovězené
28. bře 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit kočárek pro 2-3 leté dítě.

Požadavky:

  • odpružený,
  • s nafukovacími kolečky,
  • s delší stříškou,
  • nemusí být zcela polohovatelný do lehu,
  • využíván bude občas jen na výlety,
  • na váze nezáleží,
  • musí být dost prostorný.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air. Má nafukovací a odpružená kola, dlouhou prodlužovací stříšku, možnost úplného lehu i s polohováním nohou, a k tomu všemu je prostorný.

Vzhledem k tomu, že bude využívaný jen na občasné výlety, tak Tě potěší i jeho cena.

Další mě napadá o něco málo prostornější Joie Mytrax, nafukovací kola má tedy jen zadní, přední má bezúdržbová gumová (plněná pěnou). Váhově jsou na tom oba kočárky stejně (skoro 12 kg).

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie