Jaký ultralehký kočárek pro vysoké dítě?

Zodpovězené
27. dub 2022

Ahoj,

hledám kočárek, který má:

  • max. 9 kg, ideálně ještě méně,
  • délka ložné plochy je min. 95 cm,
  • kolečka, která zvládnou mírný terén (rozbitý chodník apod.),
  • snadno se skládá,
  • má prodlouženou stříšku,
  • má polohování nožiček, aby dítěti při spaní nevisely.

Který kočárek mi doporučuješ?

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

mezi lehké kočárky, co mají zároveň dlouhou ložnou plochu, patří Baby Jogger City Mini2 4. Má necelých 9 kg a opravdu prostornou ložnou plochu.

Dále doporučuji Mamas&Papas Armadillo, který má lehce přes 9 kg a též velmi prostorné rozměry i pro větší dítě.

A zmíním i BabyStyle Oyster Zero, který má ložnou plochu o něco kratší, ale za to nabídne nejnižší hmotnost (7,9 kg),

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie