Je Bebetto Holland vhodný pro zimní miminko?

Zodpovězené
8. črc 2023

Dobrý den,

vybrali jsme si kočárek Bebetto Holland 03. Termín porodu mám 03.12.

Bude tento kočárek vhodný pro zimní miminko? A co říkáte na kvalitu kočárku?

Budu ráda za každou radu.

Děkuji

Ahoj,

Bebetto Holland je moderní cenově dostupný kočárek určený pro rodiče, kteří se pohybují po nerovných cestách vesnice. Vyšší váha (13,6 kg) nemá vliv na dobrou manipulovatelnost a ovládání jednou rukou. Obousměrné sportovní sezení lze napolohovat do skoro naprosto rovného lehu. Sportovní sezení je vhodné i pro větší děti díky 50 cm vysoké zádové opěrce, maximálně však do dosažení 15 kg nosnosti sedáku. Jeho hluboká korba je větších vnitřních rozměrů 78x32 cm a je vhodná pro dítě narozené v letním a podzimním období. Má dostatek místa v následujícím zimním období i spolu s fusakem. Její uzavíratelné ventilační okénko je umístěno v prodlužovací XL stříšce po jejím rozepnutí a příjemně ovlivňuje proudění čerstvého vzduchu.

Holland je vhodný pro zimní miminko. Poměr cena/kvalita je dostatečně dobrý. Svědčí o tom i pozitivní hodnocení maminek. Třeba si uvědomit, že to není nejlehčí a nejskladnější model, který Ti vydrží do konce kočárkovacího období.

Takže nečekej moc a budeš mile překvapená.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka