Je pro srpnové miminko lepší Bebetto Bresso nebo Camarelo Previo?

Zodpovězené
11. kvě 2022

Ahoj,

líbí se mi Bebetto Bresso a Camarelo Previo.

Který z nich bys doporučila pro srpnové miminko?

Jaký je rozdíl mezi těmito dvěma kočárky?

Případně i jiný model z těchto dvou značek. Ještě jsme přemýšleli nad Bebetto holland.

Děkuji

Ahoj,

Camarelo Previo jsem nedávno rozebírala v této otázce v poradně, tak si ji určitě přečti. 🙂

Bebetto Bresso a Bebetto Holland se liší hlavně nafukovacími koly, jinak to jsou velmi podobné kočárky, největší rozdíl pocítíš zřejmě v designu 🙂. Jedná se o poměrně těžší a méně skladné modely, takže je třeba s tím počítat. Já osobně bych se nejvíce přikláněla k Bebetto Holland, a to z důvodu nejnižší hmotnosti (hluboký kočárek má 12,8 kg a sporťák 13,6 kg). Rozdíly mezi jednotlivými modely nejsou velké, takže si myslím, že pokud Ti nevadí jejich mínusy, tak budeš určitě spokojená.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie