Je kočárek Adbor Luco správná volba pro nižší rodiče?

Zodpovězené
23. lis 2023

Ahoj,

chci se poradit při výběru kočárku, nejideálnější 2v1. Tedy z hluboké korby složit sportovní část, jelikož do budoucna máme sportovní kočárek Joie Mytrax po starším dítěti.

Miminko se má narodit v lednu, cenový strop je kolem 12 000 Kč, vozit se bude ve městě. Výškově jsme nižší rodiče, já mám 160 cm, muž 170 cm. Potřebujeme také nastavitelnou rukojeť.

Zcela mě vzhledem oslovil kočárek Adbor Luco.

Jaký je Tvůj názor na tento kočárek?

Děkuji

Ahoj,

z kategorie kočárků s typem sedáku 2v1, které lze jednoduše změnit na praktickou a pohodlnou hlubokou korbu a jsou vhodné pro středně vysoké rodiče, spíše koukej ověřené a recenzované kočárky.

Neumím zhodnotit model Adbor Luco, protože k němu nejsou dostupné technické parametry (výška rukojeti, váha kočárku, složení a ani nosnost sedáku či jeho vnitřní rozměry) a neměla jsem ani možnost si ho osobně prohlédnout.

Top kočárkem (jemně nad Tvým cenovým limitem) je letošní novinka Cybex Eos Lux. Ten je určen pro středně vysoké a vyšší rodiče, kteří se pohybují po rovnějším městském povrchu. I přes vyšší váhu 11,6 kg se s ním výborně manipuluje jednou rukou. Pokračuje v tradici sedáku typu 2v1, které lze jednoduše změnit na praktickou a pohodlnou hlubokou korbu. Obousměrné korýtkové sportovní sedadlo je stejně jako jeho bratrský model Cybex Balios S 2v1 průměrných rozměrů.

Nedá mi nezmínit model Jané Trider, který je maminkami velmi pozitivně hodnocen.

Velmi často v poradně doporučuji cenově dostupný a funkcemi nabitý model Kinderkraft Moov CT. Je to moderní kombinovaný kočárek se sedadlem typu 2v1, které lze jednoduše změnit na praktickou a pohodlnou hlubokou korbu. Je určen pro středně vysoké rodiče, kteří se pohybují po rovnějších cestách města. I přes vyšší váhu ocelové konstrukce 12 kg se s ním výborně manipuluje. Obousměrné korýtkové sportovní sezení je prostorné a vhodné až do konce kočárkovacího období.

A druhým kočárkem, který v poradně často doporučuji, je model Petite&Mars Grand II. Ten je určen pro nižší a středně vysoké rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu a také po nerovných cestách vesnice. I přes vyšší váhu 12,3 kg se s ním výborně manipuluje jednou rukou. Pokračuje v tradici sedáku typu 2v1, které lze jednoduše změnit na praktickou a pohodlnou hlubokou korbu. Obousměrné korýtkové sportovní sedadlo je stejně jako jeho předchůdce menších rozměrů.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka