Je lepší kočárek Roan Bass Next, Anex Classic nebo Bebetto Luca Pro?

Zodpovězené
17. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku. Hlubokou korbu preferuji dostatečně hlubokou a prostornou - byla bych ráda, kdyby se v zimě v ní ještě vozilo dítě. Dále, aby byl kočárek vyšší, v hluboké části polohovatelná část pod hlavičkou, lehce skládatelný, rukojeť nastavitelná, kola gelová, ne nafukovací.

Dělala jsem si nějaký průzkum a přemýšlím nad Roan Bass Next, Bebetto Luca Pro a Anex Classic.

Jaký je Tvůj názor?

Děkuji

Ahoj,

Bebetto Luca Pro má nástavby položené trochu níže, takže ho pro vysoké rodiče moc nedoporučuji. Navíc má nafukovací kola a je nejtěžší z uvedených kočárků. Anex Classic má též nafukovací kola, která jsou navíc na pevno (neotočné).

Z Tvého výběru bych jednoznačně šla do Roan Bass Next, splňuje všechny Tvé požadavky. Má prostornou hlubokou korbu s polohováním a měkce odpruženou konstrukci, která mu umožňuje houpání. Sportovní sedák je obousměrný, složíš ho jednoduše a dohromady i s konstrukcí. Dále má gelová kola a je vyšší - ideální pro vysoké rodiče. Rukojeť si můžeš plně přizpůsobit, nastavíš ji až do výšky 113 cm. Ke kočárku dostaneš i bohaté příslušenství, jako je například nánožník, přebalovací taška, deka, moskytiéra a pláštěnka.

Držím palce a kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie