Je kočárek GB Maris kvalitní?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

přemýšlím nad koupí kočárku GB Maris. Žijeme ve městě, kde chodníky nejsou v nejlepším stavu. Děťátko čekáme v dubnu.

Bude to vhodný kočárek pro nás?

Jsou menší kolečka nevýhodou?

Zaujal mě proto, že je jiný a neznámý.

Děkuji

Ahoj,

značka GB je zkratkou pro Goodbaby, která vlastní i další sesterské značky. Mezi které patří i Cybex, Evenflo či Urbini. Její modely jsou designem nejpodobnější právě Cybex kočárkům.

GB Maris 2 je druhou generací původního modelu GB Maris. Maris 2 se od něj liší přidanou funkcí nastavitelné rodičovské rukojeti ve výšce od 103,5 do 111 cm, proto je vhodný pro různě vysoké rodiče. Vylepšením prošel také systém odpružení, které je měkčí a s viditelnými zadními pružinami. Jeho pěnová kola jsou stavěna na rovnější terén bez kamínků, které by je poškodily.

Oba modely se již déle nevyrábějí (přibližně od roku 2018), takže kočárky zakoupíš buď jako bazarové, resp. ze starších skladových zásob.

Při nerovném městském terénu pro Tebe tento model není vhodný. Pokud bys bydlela ve městě s upravenými chodníky, tak by to byl pro Tebe skvělý neokoukaný model kočárku.

Pokud chceš něco designově zajímavého a neokoukaného, ​​tak si prohlédni kočárek Concord Neo. Zaujme Tě konstrukcí ve tvaru písmene Y a odolnými koly s dvojitým odpružením, které si hravě poradí s nerovnějším terénem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka