Je kočárek Venicci Tinum 2.0 vhodný na vesnici?

Zodpovězené
19. črc 2022

Ahoj,

bydlíme na vesnici a chtěla jsem si koupit Cybex Priam. Je mi však líto dát tak vysokou sumu na naše cesty. Navíc plánuji chodit hodně do terénu. Přemýšlela jsem, že si pořídím Venicci Tinum 2.0.0.
Vajíčko už máme Cybex Cloud Z.

Jaký je Tvůj názor na tento kočárek?

Je i jiný, který mi můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj,

tomu naprosto rozumím 🙂. Venicci Tinum 2.0 je o poznání levnější kočárek, ale opět to není model do pravidelného zhoršeného terénu.

Doporučovala bych spíše modely značky Moon s nafukovacími koly, jsou označené Edition. Mají super poměr cena/výkon a i přes svůj elegantní vzhled a nižší hmotnost, jsou určené i do zhoršeného terénu. Konkrétně to jsou tyto modely: Moon Relaxx Edition, Moon Rocca Edition nebo Moon ReSea S Edition (2022).

Samozřejmostí je prostorná hluboká korba s prodlužovací stříškou a náhledovým okénkem, obousměrné sportovní sezení s polohováním nohou, snadné skládání a velmi dobré jízdní vlastnosti i lehké ovládání. Nástavby mají uložené výše, ale díky nastavitelné rukojeti si můžeš výšku pohodlně přizpůsobit své postavě. Celkově se jedná o velmi oblíbené kočárky, se kterými jsou maminky spokojené, takže ať se rozhodneš pro jakýkoliv model, tak věřím, že budeš spokojená.

Více jsem se o těchto modelech rozepsala v této otázce v poradně.

Dále to může být i ABC Design Salsa 4 Air. Oproti kočárkům Moon, působí více robustně a má vyšší hmotnost - 14,5 kg, ale i přesto je dobře skladný a hlavně snadno ovladatelný jednou rukou. Má též elegantní, moderní vzhled, nafukovací kola, prostornou hlubokou korbu a ještě větší rozměry u sporťáku, který patří k těm nejprostornějším.

Já osobně bych šla určitě do Abc Design Salsa 4 Air. Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie