Je možné připojit vajíčko Cybex Aton Q k Joie Mytrax a Joie Crosster?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

mám vajíčko Cybex Aton Q.

Je možné toto vajíčko připojit na Joie Mytrax a Joie Crosster?

Při druhém dítěti plánuji použít a střídat kočárky.

Děkuji

Ahoj,

mrzí mě to, ale nenašla jsem žádné dostupné adaptéry pro propojení.

Kočárky Joie Mytrax a Joie Crosster mají déle ukončenou výrobu. Podobně je na tom i Tvá autosedačka - Cybex Aton Q. POZOR na překročení životnosti používání autosedačky, ta je maximálně 6 let od prvního použití (v autě či na kočárku).

Zkus oslovit přímo výrobce autosedačky, možná Ti pomůže.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka