Je vajíčko Cybex Aton 5 použitelné s kočárkem Joolz Geo?

Zodpovězené
24. črc 2023

Ahoj,

mám kočárek Joolz Geo a vajíčko Cybex Aton 5.

Bude je možné spolu používat?

Děkuji

Ahoj,

existuje set vrchních a také spodních adaptérů na autosedačku - tzv. vajíčko, který je vhodný pro kočárky Joolz Geo a Joolz Geo2.

Adaptéry jsou kompatabilní s autosedačkami:

  • BeSafe iZi přejít na iZi Go Modular,
  • Maxi-Cosi CabrioFix, Pebble & Pebble Plus,
  • Kiddy Evo-Lunafix, Kiddy Evolution Pro & Evolution Pro 2 (ve sklopené poloze),
  • Cybex Aton, Aton 4, Aton 5, Cloud Q & Aton Q i-Size (také ve sklopené poloze),
  • Nuna Pipa.

POZOR! Adaptéry nejsou vhodné pro kočárky - Joolz Day, Joolz Day2 a Joolz Day3.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka