Kde koupím náhradní zadní kola na Kunert Romantic?

Zodpovězené
8. kvě 2022

Ahoj,

mám kočárek Kunert Romantic a potřebuji koupit kola.

Kde koupím náhradní zadní kola?

Kvůli těm plastům, co zachycují brzdu se nám vylámala.

Děkuji

Ahoj,

pokud je kočárek v záruce, tak ho určitě poslat na reklamaci nebo minimálně někam na celkovou prohlídku, protože není možné, aby o sebe jednotlivé díly drhly.

Náhradní kola se řeší přes oficiálního distributora / servis, případně i obchod, kde tuto značku kočárků prodávají. Běžně se dá zakoupit i univerzální ráfek či celé kolo 14", ale je vždy nutné ověřit kompatibilitu s modelem kočárku.

Držím palce ať se podaří! Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie