Kočárek Kunert Talisman nebo Kunert Rotax. Který by byl lepší i do horšího terénu, ale i do města?

Zodpovězené
21. bře 2021

Dobrý den,

chtěli bychom se zeptat a poradit. Líbí se nám tyto dva kočárky, bohužel v této době, kdy se nelze nikam jít podívat a kočárky si prohlédnout, chtěli bychom se zeptat, který by byl pro nás lepší.
Bydlíme na horách, takže potřebujeme, aby zvládl i horší terén (polní cesta, nezpevněná cesta...), ale zároveň budeme jezdit i za rodinou do města. Manžel je vysoký (skoro dva metry), tak aby vyhovoval i jemu. A miminko se narodí v červnu a předpokládáme, že nebude úplně nejmenší 🙂.

Moc děkujeme za radu.

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Kunert Talisman je dost tvrdý kočárek, ten bych Vám do terénu nedoporučila. Celkově se jedná o velmi povedený kočárek a chápu, proč je jedním z Vašich favoritů. 😉 Ale na hory a do horšího terénu bych si ho nekoupila. Kunert Rotax je určitě lepší volba, je velmi dobře odpružený, takže terénem projedete spolehlivě, ale zase se jedná o docela nízký model, takže si nejsem jistá, jak by vyhovoval Vašemu vysokému manželovi. Ergonomická rukojeť je nastavitelná nejvýše do výšky 114 cm od země, takže opravdu nevím, jestli by byl tento kočárek Vašemu muži příjemný. Já osobně u kočárků preferuji rukojeť teleskopickou, můj muž je také dost vysoký a všechny kočárky s teleskopickou rukojetí mu vždy vyhovovaly.

Pokud trváte na značce Kunert, tak bych Vám doporučila model Tiaro. Tento model není tak nízký a i když teleskopickou rukojeť nemá, tak je s ním jízda pohodlná i pro vyšší lidi. Má korbu jako Talisman, je prostorný a skladný, a hlavně - má perfektně odpružený podvozek a opravdu velká gelová kola, takže Vaše požadavky splní dokonale.

Zkuste se na něj mrknout, myslím, že by mohl být Vaší finální volbou. 😇

Kdybyste se chtěla ještě na něco zeptat, ráda Vaše dotazy zodpovím.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz