Kombinovaný kočárek pro první dítko, lehce skladný, na vesnici i do města

Zodpovězené
18. dub 2019

Dobrý den,

na září čekáme naši první holčičku. Ještě je brzy, ale po kočárcích už pokukuji. Nicméně se v tom vůbec nevyznám, určitě zajedeme i někam vyzkoušet.

Mohla byste mi třeba nějaký kočárek doporučit? Chtěla bych alespoň dvojkombinaci - terén jak vesnický, tak městský. Ale ten vesnický žádné velké kopce nebo lesy, spíš takové polní cesty. Lehce skladný do auta, aby se s ním dalo dobře manipulovat.

Děkuju moc 🙂

Ahoj!

Trošku mi chybí rozpočet. Je úplně něco jiného vybírat kočárek za 10 tisíc, anebo za 30 tisíc. A každá jsme jiná, máme jiný vkus, jiné požadavky... Nevadí. Zkusím dát pár inspirací, a ty mi, když tak, pošli ještě jeden dotaz, pokud máš nějaké požadavky navíc, případně danou částku, kterou nechceš / nemůžeš překročit.

Pokud potřebuješ šikovný, skladný kočárek, který ale dá i nějaký ten terén, mně osobně se v této kategorii nejvíce zamlouvá Jané Kendo. Je to hybrid fakt kompaktního městského kočárku s terénními vlastnostmi, s dobrým odpružením a koly s dezénem.

Jané Kendo

Kromě tohoto modelu bych se podívala na ABC Design Salsa 4, Cam Dinamico Up nebo Cam Techno, Cybex Balios M, Emmaljunga NXT60 či Emmaljunga NXT60 F. Možná taky Valco Baby Snap Ultra Tailormade nebo nový Snap Ultra Trend.

ABC Design Salsa 4

Cam Dinamico Up

Cam Techno

Cybex Balios M

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Z levnějších kombinaci Kinderkraft Prime 2019, Moon ReSea.

Kinderkraft Prime 2019

Moon ReSea

Z větších, dražších modelů možná Cybex Priam 3, Bugaboo Fox, Baby Jogger City Premier nebo Easywalker Mosey+.

Cybex Priam 3

Bugaboo Fox

Baby Jogger City Premier

Easywalker Mosey+

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.