Který holčičí kočárek má co nejdelší ložnou plochu?

Zodpovězené
15. pro 2023

Ahoj,

chtěla bych Tě poprosit o radu s výběrem kočárku pro novorozence (2/3 kombinace). Mám však takovou netradiční podmínku. Nejdůležitější bod pro mě je, aby to byl vysloveně holčičí kočárek (růžový, květinový). Plus, aby splňoval alespoň většinu mých požadavků:

  • cena do 20 000 Kč (může být i z druhé ruky),
  • prostorná hluboká korba,
  • dlouhé/prodlužitelné stříšky na obou částech,
  • ne korýtkové sezení,
  • velmi důležitý bod, aby byla co nejdelší ložná plocha (rodím dlouhé děti),
  • aby zvládal jemný terén.

Existuje takový?

Prohlížela jsem Inglesina Aptica XT, ale bohužel nemá jedinou dívčí barvu. To je obrovská škoda. Ještě jsem se dívala na Espiro Miloo a Cybex Priam z druhé ruky.

Máš i nějaké jiné nápady?

Děkuji

Ahoj,

jako první mě napadl model Kinderkraft Nea. V poradně ho často doporučuji. Je to kočárek do města i na nerovný povrch vesnice. Zároveň je moderně minimalistický a má zabudovány všechny nejnovější funkce. Například má panoramatické okno na prostorné hluboké korbě.

Espiro Miloo je prémiový designový kočárek pro rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu i po nerovnějších cestách vesnice. Nižší váha a snadná manipulace umožňují ovládání jednou rukou. Zaujme jednoduchým složením spolu s nasazeným sedadlem na konstrukci v jakémkoli směru, zabudovaným stabilizátorem vibrací hluboké korby a možností polohování sedáku do kolmého sedu či zcela rovného lehu. Není třeba ani hledat místo, kam kočárek opřít, jelikož ve složeném stavu stojí. Obě nástavby patří na trhu k těm prostornějším.

Podobné modely, které zakoupíš i v růžové či květinkové barvě najdeš v mých nedávných odpovědích, které Ti sem připínám pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka