Který TOP sportovní kočárek má otočné sezení?

Zodpovězené
8. říj 2023

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Přečetla jsem si všechno o Tebou doporučených kočárcích, ale jako velkou nevýhodu vidím to, že na těchto kočárcích není otočné sezení. Dceru zatím vozím jen v protisměru.

Je nějaký takový, který má i tuto vlastnost?

Klidně mi můžeš poradit kočárek, který se už nevyrábí a koupila bych si jej z druhé ruky.

Děkuji

Ahoj,

možná jsi se přehlédla, ale Kinderkraft Nea nebo Zopa Move Cross, které jsem Ti připla v různých odpovědích, jsou otočné modely kočárků. A zakoupíš je i do 7 000 Kč, což byl Tebou udávaný cenový strop.

Pokud však chceš něco jiného, ​​tak bude třeba se dívat po bazarech mezi kvalitnějšími kousky. Např. Cybex Talos S Lux 2020 či Cybex Balios S Lux 2020. Ale nejsem si jistá, jestli je dokážeš zakoupit ve Tvé oblíbené růžové barvě. Většina rodičů zakupuje kočárek v neutrálnějších barvách.

Na co si dát pozor před koupí kočárku z bazaru? - i na toto téma jsme natočili video, které Ti sem připínám.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka