Který kočárek je dobře odpružený, má dlouhou ložnou plochu a je skladný do auta?

Zodpovězené
22. črc 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro svého 1,5letého syna. Je vysoký, tak musí být s dlouhou ložnou plochou. Požadavek je, aby nezabíral mnoho místa po složení do auta. Skvělé by bylo, kdyby byl i dostatečně odpružený.

Který kočárek mi můžeš doporučit?

Děkuji

Ahoj,

podívej se na kočárek Thule Spring, který má celkovou ložnou plochu 103 cm, odpružení všech tří kol a celkový rozměr po složení, praktický i do malého kufru auta. Jedinou nevýhodou je níže položený nákupní košík, který se při plném naložení drobnostmi může na spodní části odírat o vyšší obrubník.

Podobným modelem je Baby Jogger City Mini GT2. Sice má v názvu „City“ (což v překladu znamená „Město“), ale jeho kola a odpružení jsou vhodná nejen do města, ale i do náročnějšího lesního terénu. Jedinou nevýhodou je jeho možné překlopení na bok, a to při jízdě s kočárkem šikmým, kopcovitým terénem.

Britax B-Motion 4 Plus má o něco menší -100 cm ložnou plochu oproti kolegům, ale je jejich rovnocenným partnerem, co se funkcionality a vlastností týká. Pružinové odpružení všech čtyř kol, spolu s nenafukovacími pneumatikami plněnými pěnou (které nepropíchneš), jej předurčují ke snadné jízdě i nerovným terénům.

Pokud bys měla jakékoliv další otázky, neváhej mi opět napsat.

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie