Který kočárek má vlastnosti jako Babystyle Oyster Zero, ale je skladnější?

Zodpovězené
25. led 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek na styl Babystyle Oyster Zero. U něho mi překáží malá skladnost na dovolené.

Poradíš skladnější kočárek?

Děkuji

Ahoj,

pokud hledáš stejné vlastnosti Babystyle Oyster Zero, ale menší rozměry, tak se přesuneme z kategorie městských kočárků do cestovních kočárků.

Cybex Beezy je sportovní model učený zejména pro cestování s jednodušším provedením designu a textilií. Stříška je větší, což je u těchto modelů velkým plusem. Má nízkou váhu, jednoruční kompaktní složení vhodné i pro cestování v roli příručního zavazadla do letadla (samozřejmě je vždy nutné si to zkontrolovat s danou společností a jejími pravidly). Nabízí vysokou 22kg nosnost prostorného sportovního sedadla, které si můžeš napolohovat do téměř úplného lehu. Jeho odpružení kol z něj dělají příjemného společníka na cesty či do auta prakticky od narození až do konce kočárkování. Navíc si ho můžeš na cestování poskládat do tašky, kterou pohodlně zavěsíš na rameno.

Mima Zigi je lehký, skladný cestovní kočárek, který získal ve 3G verzi novou prodlouženou stříšku, zjednodušený systém skládání, o něco nižší váhu a zároveň vyšší 22kg nosnost. Má specifické zaoblené linie s originálními odpruženými koly. Složíš ho jednou rukou a po složení se vejde do rozměru, který mnoho leteckých společností akceptuje i jako příruční zavazadlo. Má prostorné neotočné sedadlo, které lze polohovat do skoro úplného lehu.

Podobnými, ale dražšími modely jsou Easywalker Jackey nebo Inglesina Quid2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka