Který kočárek značky Joolz je alternativou ke kočárku Bugaboo Fox nebo Bugaboo Lynx?

Zodpovězené
5. led 2023

Ahoj,

hledám kočárek Joolz, který je alternativou ke kočárku Bugaboo Fox nebo Bugaboo Lynx.

Požadavky:

  • nízká hmotnost,
  • od narození (2-kombinace),
  • vhodný nejen do městského terénu, ale ne vysloveně na hory,
  • snadné skládání kočárku kvůli nakládání do auta,
  • nákupní koš na větší/těžší nákupy,
  • možnost připojit skejtík pro starší dítě,
  • možnost nasazení autosedačky.

S Bugaboo mám předchozí zkušenost. Zvažuji, jestli jít do Lynxu nebo Foxe. Co se týká Joolz, tady nemám žádné zkušenosti, jen doporučení od známých.

Dá se v bazaru koupit 2-kombinace podstatně levněji než Bugaboo?

Pokud ano, tak který Joolz?

Děkuji

Ahoj,

po variabilnosti Bugaboo kočárků se Ti bude těžko zvykat na jinou kvalitní značku jako je i Joolz.

Bugaboo Lynx je hybridem původních modelů Bugaboo Cameleon a Bugaboo Fox. Ať už koupíš Fox3 nebo Lynx, tak neuděláš špatné rozhodnutí. Na jejich skládání je třeba si zvyknout a natrénovat si ho, protože není jednoduché a někomu „nejde hned na první šup". Ale takhle to je u většiny kočárků, že je to jen o troše tréninku a zvyku.

Pokud Joolz, tak buď novinku Joolz Geo3 Mono, nebo Joolz Day+ s nápravou all- terrain s neotočnými předními koly. Jeho odlehčená bezúdržbová kola (kupuješ je v základu) jsou určena zejména do města. Na horších površích je dokážeš zaaretovat pouhým stiskem nohou bez potřeby se ohýbat, ale můžou se opotřebit. Na základě toho je lepší dokoupit si zmiňovanou all-terrain nápravu s neotočnými předními koly.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka