Který kočárek zvládne sníh a listy v parku?

Zodpovězené
21. zář 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit při výběru kočárku.

Parametry:

  • lehký, protože nemáme výtah a potřebuji ho vynést do třetího patra,
  • skladný,
  • vhodný do terénu, jelikož bydlíme u parku.

U prvního dítěte jsme měli Bugaboo Cameleon. Když se dostaly do koleček listy nebo sníh, tak s kočárkem se nedalo absolutně hýbat.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

jako první mě napadl model, který velmi často doporučuji. Je to otočný kočárek Venicci Tinum 2.0. Jeho lehká hliníková konstrukce ho v současnosti řadí mezi nejlehčí a zároveň i snadno ovladatelné kočárky. Složení je možné jednou rukou. Po složení jej lze odnést na rameni díky popruhu. Sportovní sedátko má možnost úplného lehu a je dostatečně prostorné i pro větší dítě. Odpovídá tomu také jeho nosnost sportovního sedadla, která je 22 kg.

Podobným modelem je sportovní kočárek Easywalker Harvey3 s korýtkovým sezením. Je u maminek populární a jeho plusem je možnost dokoupení nafukovacích kol.

Pokud jsi zvyklá na značku Bugaboo, tak si prohlédni také model Bugaboo Fox 3. Má velká kola, která jsou dobře odpružená. A patří na trhu k těm lehčím.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka