Který kvalitní kočárek zvládne 5měsíční pobyt na pláži?

Zodpovězené
2. čer 2022

Ahoj,

potřebovala bych pomoci s výběrem kočárku, se kterým budu chodit cca 5 měsíců v roce na písečnou pláž. Chci, aby zvládl i náročnější terén. Velikost hluboké korby není podstatná, ve fusaku dítě možná vůbec nebude.

Potřebuji, aby měl tyto vlastnosti:

  • větší přední kola,
  • dlouhá stříška,
  • velký nákupní košík,
  • teleskopická rukojeť,
  • lehký,
  • skladný,
  • snadno složitelný,
  • něco kvalitního, klidně i bazarového,
  • cena do cca 15 000 Kč.

Uvažuji nad Bugaboo Fox, případně možná nějaký Baby Jogger nebo Cybex.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

z mě je určitě nejlepší volbou Bugaboo Fox, který splňuje všechny Tvé požadavky. Pokud bych měla vybrat bazarový kočárek, u kterého si jsem jistá kvalitou i když pár dětí už odvozil, tak je to jednoznačně značka Bugaboo.

Jedná se o jeden z nejlehčích kombinovaných kočárků, který zvládne i terén. Jako největší výhodu vidím jeho režim dvou kol, který je přímo dělaný na jízdu v písku a ve zhoršeném terénu. Oceníš u něj i extra dlouhou stříšku či její letní variantu, která má větrací okénka a zabudovanou moskytiéru. Na bazarech se dá sehnat za dobrou cenu v top stavu.

Kombinace vlhka a písku dají kočárku zabrat, je tak důležité pravidelné očišťování po každé procházce a občas použít silikonový či teflonový sprej.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie