Který kvalitní kočárek se skládá s konstrukcí dohromady a je otočný?

Zodpovězené
3. kvě 2022

Ahoj,

hledám kvalitní kočárek, který se skládá dohromady s konstrukcí a je otočný. Chci, abych na miminko viděla. Teď mám Stokke Crusi a vadí mi, že se neskládá vcelku. Na Crusi mi vyhovuje velký nákupní košík a to, že děťátko je výš a vidím na něj. Je kvalitní.

Potřebuji něco skladnějšího a kvalitního. Cena není důležitá. Po Crusi neumím najít žádný, který by byl tak úžasný a měl všechno, co hledám. Stačí sportovní, terén bude hlavně město. Někdy jsou městské stezky horší než lesní cesty. Nechci chrastítko. Musí mít dlouhou stříšku. Nechci se vzdát svých nároků.

Který kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

skladnější model je například Stokke Beat. Patří k těm "tvrdším" kočárkům, ale na nenáročný terén by byl dostatečný.

Dále doporučuji Cybex Balios S Lux, Britax Strider M, Moon Resea Sport nebo extra prostorný Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3.

Pokud bys chtěla ještě něco více kompaktního, tak to může být i Cybex Mios 3, Bugaboo Bee 6 nebo Easywalker Charley.

U Charleyho si můžeš sezení zvýšit díky výškovým adaptérům.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie