Který lehký kočárek je nejlepší do města i do terénu a má uzavíratelný úložný prostor?

Zodpovězené
15. črc 2022

Ahoj,

už delší dobu dívám kočárky a vždy mi při každém něco chybí. Asi jsem příliš náročná.

Hledáme kočárek vhodný i do terénu. Bydlíme sice ve městě, ale rodiče máme na vesnici. Máme také chatu na vesnici. Kočárek budeme používat i na nezpevněných cestách. Zde řeším dilema nafukovacích koleček, kterých se obávám. Raději bych sáhla po gelových, bezúdržbových.

Je to dobrá alternativa?

Také je pro mě velmi důležitá celková hmotnost kočárku, jelikož nepatřím mezi největší silačky. Hmotnost kolem 12-13 kg je asi ideální. Úložný prostor bych ocenila uzavíratelný, nemusí každý vidět nepořádek v něm. Budeme mít zimní miminko, takže hluboká korba by měla být prostornější.

Zaujaly mě:

Líbily se mi také kočárky značky Jasmine, ale jsou těžké.

Celkově se nemusíme držet těmto značkám, jsem otevřena jakékoli. Záleží mi zejména na dobrých kolech a na váze. Cena za trojkombinaci do 25 000 Kč.

Děkuji

Ahoj,

já bych šla jednoznačně do Easywalker Harvey3, který nejlépe vyhovuje všem Tvým požadavkům. Kola má bezúdržbová (gumová s pěnovou výplní) a díky odpružení zvládne hravě i zhoršený terén. Z uvedených kočárků je nejlehčí, má 11 kg a velmi snadno se s ním manipuluje. Super je i skládání, které zvládneš jednou rukou do kompaktní velikosti. Pokud plánujete děti brzy po sobě, tak zaujme i možností udělat z něj sourozenecký kočárek. Ve verzi Premium (Easywalker Harvey3 Premium) získáš ve výbavě i uzavíratelný košík a odvětrávanou hlubokou korbu s tzv. panoramatickým okénkem, které napomáhá lepší cirkulaci vzduchu a dítě může při pasení koníků pozorovat okolí.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie