Který otočný kočárek jde do úplného lehu a má pevnou XXL stříšku?

Zodpovězené
10. srp 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila při výběru sportovního kočárku.

Hlavní podmínky:

  • rovný leh,
  • možnost do úplného lehu,
  • otočný.

Stříška by měla být ideální ve velikosti XXL a dostatečně pevná. Kola taková, která zvládnou i náročnější terén (rozbité stezky). A kdyby byl i prostor pro nákup, bylo by to velké plus. Zároveň bych chtěla, aby se snadno skládal a nezabral mnoho místa.

Potřebuji ho pro miminko, které ještě nesedí. Ideální by bylo, kdyby se dal využít do konce kočárkovacího období. Doma mám Stokke Trailz, ale korýtkové sezení synovi nevyhovuje.

Děkuji

Ahoj,

určitě si prohlédni model Zopa Move Cross, který bude momentálně ve výborných akčních cenách, protože na trhu je již jeho nástupce Zopa Move Cross 2. Ten se od něj liší novou perforovanou zádovou opěrkou, která je i spolu s opěrkou nohou výškově nastavitelná.

Doporučuji si také prohlédnout Lonex Sport. Je to na pohled robustní sportovní kočárek, který díky velkým gelovým kolům projde i náročnější povrchy ve městě a také na vesnici. Je určen spíše pro nenáročné rodiče, kteří ocení dostupnou cenu a pěkný design.

A prohlédni si také elegantní a stylový kočárek Cavoe Axo Shine, který vyniká propracováním jednotlivých detailů.

Podobným kočárkem je Espiro Only Way 2022. Ten je určený pro rodiče, kteří chtějí skladný a lehký sportovní kočárek s elegantním a moderním designem.
K dispozici je se dvěma typy kol:
1. S gelovými, které se hodí na procházky do města.
2. S nafukovacími, které jsou zase vhodné pro nerovnější cesty vesnice a lehčí terén v přírodě.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka