Který sportovní kočárek je otočný, má nafukovací kolečka a úplný leh?

Zodpovězené
2. dub 2022

Ahoj,

hledáme sportovní kočárek - plný leh, otočný proti směru jízdy, nafukovací kolečka.

Co bys doporučila?

Děkuji

Ahoj,

nafukovací kola má například model Britax Smile III. Je měkce odpružený, takže terénem projede bez problémů a samozřejmostí je úplný leh s opěrkou nohou, nastavitelná rukojeť, prodlužovací stříška i prostorný nákupní košík.

Dále doporučuji i o něco dražší, ale kvalitní Emmaljunga NXT90 F.

Z těch lehčích a levnějších to může být i Valco Baby Snap Ultra Trend, ke kterému lze dokoupit nafukovací kola.

Nebo i X-lander X-Move, jeho nevýhodou je ale nižší nosnost.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie