Který sportovní kočárek je vhodný do letadla a použitelný pro dítě od tří měsíců?

Zodpovězené
5. zář 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek vhodný pro cestování (do letadla). Chci, aby v něm bylo možné vozit dítě od cca 3 měsíců a lze jej dát i do úplného lehu.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

doporučila bych určitě koupit kočárek, jehož součástí je měkká vložka. Ta chrání jemná záda miminka před otřesy. Poskytuje mu měkkost a zároveň správnou ergonomickou oporu, která je pro správný vývoj páteře potřebná.

Takovým modelem je například cenově dostupný kočárek Cavoe Ideo. Je to lehký cestovní a zároveň sportovní kočárek, který má prostorné sedadlo. Má dostatečně velkou stříšku, rozměr příručního zavazadla do letadla a zároveň je cenově dostupný.

Podobným modelem je Concord Soul. Je to lehký cestovní kočárek, jehož součástí je měkká vyjímatelná vložka.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka