Jak lehký sportovní kočárek do 10 000 Kč je vhodný i do letadla?

Zodpovězené
4. zář 2023

Dobrý den,

hledám kompaktní sportovní kočárek cca do 10 000 Kč. Musí být vhodný do letadla, lehký a skladný. Chceme ho mít jako druhý kočárek. Ideální by bylo, pokud by měl i nějaké příslušenství v ceně – není podmínka.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

na podobné otázky jsem nedávno odpověděla, tak Ti je sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka