Které kočárky jsou vhodné i do letadla a zvládnou i náročnější terén?

Zodpovězené
19. črc 2023

Ahoj,

chci se poradit při výběru sportovního kočárku. Mám Bugaboo Buffalo, který má korýtkové sezení a dceři nevyhovuje. Zvažuji koupi jiného kočárku s nastavením opěrky do lehu.

Které kočárky jsou podle Tebe vhodné i do letadla a zvládly by i náročnější terén?

Zvažuji Joie Mytrax.

Děkuji

Ahoj,

takovým modelem je Espiro Fuel. Je to cestovní typ kočárku s jednoručním složením do velikosti příručního zavazadla. Je vhodný pro cestování, časté přesuny autem, na výlety a do města. Po složení není třeba ani hledat místo, kam kočárek opřít, protože stojí sám, což šetří místo při uskladnění. Nízká váha a výborná manipulovatelnost umožňují jeho jednoruční ovládání. Sportovní sezení je prostorné s možností nastavení do skoro naprosto rovného lehu s malým sklonem. Má na svůj typ odolná a odpružená bezúdržbová kola plněná gelem.

Další jemu podobný hybridní cestovní kočárek mě ani nenapadá.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka