Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bugaboo Buffalo je luxusní kočárek vhodný do každého terénu. Vyšel v roce 2013. Kočárek zakoupíš v dvojkombinaci s rámem a potahy nástavby. Kromě toho je v nabídce i čistě jen podvozek.

Textilie hluboké i sportovní části se upevňují na stejný rám, který se jednoduše nacvakne na konstrukci. Korýtkové sedadlo je umístěno výše, rozdíl ve výši oproti městskému Bugaboo Cameleon je přibližně 10 cm. Dokoupením autosedačky s adaptéry vytvoříš z kočárku trojkombinaci. Obrovský nákupní košík unese až 10 kg. Kromě toho můžeš na ručku zavěsit tašku s hmotností do 6 kg.

Kočárek si přizpůsobíš výběrem stříbrné nebo černé barvy konstrukce. Kromě toho se dají střídat dokoupitelné barevné stříšky, včetně prodloužených letních verzí. Dostupné je i množství dalších volitelných doplňků. Rukojeť a dětské madlo novějších modelů jsou koženkové. Ty starší poznáš i podle nemožnosti skládání konstrukce se sedadlem.

Bugaboo Buffalo vyšel i ve speciálních edicích. Escape, Diesel Denim, Andy Warhol doplňuje Classic + Collection či designérská Niark1. Od září 2017 je dostupnou edicí i kolaborace s tygřím potiskem We Are Handsome či limitovaná Atelier Collection.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
12,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
88 × 80 × 34
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
88 × 54 × 34
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
17
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.