Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bugaboo Cameleon je ikonický high-endový městský kočárek. Vyšel v roce 2005. Textilie hluboké i sportovní části se upevňují na stejný rám, který se jednoduše nacvakne na konstrukci. Korýtkové sedadlo nakloníš a napolohuješ až do lehu. Kočárek si přizpůsobíš střídáním barevných stříšek, včetně prodloužených letních verzí. Zakoupíš ho obvykle v dvojkombinaci, seženeš ho ale i jako samostatný podvozek. Dokoupitelná autosedačka s adaptéry z něj vytvoří trojkombinaci.

Cameleon vychází z modelu Bugaboo Frog. Systém naklikávání nástavby je u obou kočárků stejný, takže na rám Cameleon dokážeš připojit původní nástavby z žáby (a naopak). Na první pohled poznáš Cameleon podle předních kol s přidanými pružinami. Změnil se i tvar brzdy na nové nastavitelné rukojeti. Nákupní košík Cameleona je o něco větší a dá se uzavřít. Sedadlo nového modelu je upraveno a pro větší pohodlí je i prostornější s vyšší zádovou opěrkou. Nánožník na vaničku se u Cameleona připíná už zipem.

Bugaboo Cameleon vyšel i v mimořádné limitované edici Bugaboo no. 2 v druhé designové spolupráci s módním designérem Bas Kostersem. Bugaboo no. 2 by Bas Kosters Studio je komplet v bílé barvě včetně rámu a kol, s potahy s hravým potiskem.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
9,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
113 × 60 × 91,5–104
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
90 × 60 × 30,5
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
17
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli se dá pořídit prodlužovací stříška i na hlubokou korbu? Děkuji.
Dobrý den, stříška se používá stejná na sportovní i hluboký díl, takže zakoupenou letní stříšku "na sporťák" lze využít i na korbu hlubokou.