Bugaboo Frog

Výroba ukončena 2004

Popis kočárku

Bugaboo Frog je designový městský kočárek, předchůdce populárního modelu Bugaboo Cameleon. Vyšel v roce 2001. Vychází z původního modelu Bugaboo Classic, od kterého ho odlišuje nové logo a brzda umístěná na rukojeti.

Název Frog (Žába) dostal kvůli předním odpruženým kolům, připomínajícím žabí nohy připravující se na skok. Kočárek si zakoupíš v dvojkombinaci s rámem a potahy nástavby. Textilie hluboké i sportovní části se upevňují na stejný rám, který se jednoduše nacvakne na konstrukci. Korýtkové sedadlo se polohuje až do lehu, a to celkovým nakloněním. Dokoupením autosedačky s adaptéry vytvoříš z kočárku trojkombinaci. Bugaboo Frog vyšel i v designové spolupráci s Bas Kosters Studio.

Parametry

Značka
Bugaboo
Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 60 × 94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
89 × 51 × 25,5
Původ značky
Nizozemsko
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Zádová opěrka jde polohovat do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všechny parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

Bugaboo Frog - chci se zeptat, jaké doplňky k němu pasují a kde se dají sehnat.
Zdravím, Bugaboo Frog je už dost starý model, a proto originál Frog doplňky už nejde moc sehnat. Já osobně bych se dívala po bazarech, jestli některá maminka nerozprodává Frog na části (myslím tím pádem i výbavu) a / nebo jen doplňky k němu. Některé doplňky, jako fusak či stříška, budou pasovat z pozdějšího modelu Bugaboo Cameleon.