Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bugaboo

Bugaboo je high-endová nizozemská značka se sídlem v Amsterdamu, vyrábějící kočárky a související doplňky, ale i mimořádně praktické zavazadlové systémy. Bugaboo je proslulé produkty s ikonickým, nezaměnitelným designem, ale i kvalitním provedením s dlouhou životností, za kterou jsou rodiče ochotni si připlatit.

Max Barenburg - člověk fascinován vším, co má kola - ukončil v roce 1994 Design Academy Eindhoven, vyznamenán za design holandského městského kola, jakož i za design Bugaboo kočárku. V roce 1996 se spojil s investorem Eduardem Zanenom, se kterým založili značku Bugaboo. O tři roky později přišel na trh první Bugaboo kočárek - Bugaboo Classic, přinášející systém navlékání textilií vaničky a sedadla na jeden rám. V roce 2001 ho nahradil model Frog, v roce 2005 vyšly místo něj vyšší Cameleon a nižší Gecko. Do rodiny Bugaboo postupně přibyly i další "zvěře" - kompaktní Bee v roce 2007, single-to-double Donkey v roce 2011, terénní Buffalo v roce 2013 a všestranný Fox v roce 2018. V portfoliu značky najdeš i běžecký kočárek Runner s otočným sedadlem, na který však dokážeš nasadit i sedadla jiných Bugaboo modelů.

Kočárky Bugaboo jsou lety inovovány a vycházejí v nových, vylepšených generacích. Změny jsou nejen funkčního rázu, ale týkají se i modernějšího designu, barevnosti a možností si kočárek personalizovat v co nejvíce ohledech včetně potahů rukojeti, madla, krytek na kola. Bugaboo je značka známá i designovými spoluprácemi se jmény jako Bas Kosters, Marc Jacobs, Paul Frank, Viktor&Rolf, Mini Rodini, Missoni, ale i mnoha dalšími. Mimořádně oblíbené jsou i různorodé speciální kolekce a limitované edice, které se navzdory vyšší ceně těší pro svou originalitu a luxusní provedení stále většímu zájmu.

Oficiální stránka Bugaboo