Jaké madlo pasuje na Bugaboo Buffalo?

Zodpovězené
15. pro 2023

Ahoj,

chci se poradit ohledně madla.

Ze kterého kočárku Bugaboo je madlo kompatibilní s Bugaboo Buffalo?

Děkuji

Ahoj,

výroba Tvého modelu kočárku Bugaboo Buffalo skončila v roce 2018 a najít na něj originální náhradní díly není snadné. Navíc nejsou zrovna nejlevnější, ale bohužel nemáš na výběr.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka