Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bugaboo Cameleon 3 je třetí generací ikonického high-endového městského kočárku Bugaboo Cameleon. Vyšel v roce 2012. Ze všech verzí má nejvíce vylepšení.

Konstrukce kočárku má robustnější střed a po složení se už neuzamkne. Obnovený je i podstatně zvětšený nákupní košík. Výškově nastavitelnou rukojeť uslyšíš při polohování klikat. Pomáhá tak ke snadnějšímu zorientování v jednotlivých polohách. Popruh na ruku je jednodušší - menší bez možnosti nastavení. Přední gumová kola jsou jednodušší ve spoji. Odnímají se bílým tlačítkem vpředu namísto vysunutí kolečkového mechanismu shora.

Textilie hluboké i sportovní části se upevňují na stejný rám, který se jednoduše nacvakne na konstrukci. Korýtkové sedadlo můžeš nakloněním polohovat až do lehu. Sedadlo s širším prostorem pro nožičky je ve spojích zesíleno. Dětské madlo už konečně odklopíš pro snadnější vkládání dítěte do kočárku. Vylepšené bezpečnostní pásy zvládneš už nastavit i jednou rukou, a to posouváním. Cameleon 3 zakoupíš obvykle v dvojkombinaci, seženeš ho ale i jako samostatný podvozek. Základní dvojkombinace neobsahuje barevný set. Ten si doplníš anebo později vystřídáš podle svého vkusu. Na základě výběru je stříška běžné délky nebo prodloužená. Dokoupitelná autosedačka s adaptéry vytvoří z kočárku trojkombinaci. Cameleon 3 má od roku 2017 rukojeť i dětské madlo koženkové (namísto pěnového).

Kočárek zakoupíš v mnoha barevných provedeních, včetně speciálních a limitovaných edicí. Patří mezi ně i Sahara, All Black, Neon, kolaborace s designéry Viktor & Rolf, či kolaborace s Diesel - Diesel Military. Rok 2017 přinesl i New Classic Collection, Kite, Elements, Atelier Collection, designérskou Niark1 či kolaboraci s tygřím vzorem We Are Handsome či We Are Handsome col. 2 s tukany.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
9,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
113 × 60 × 91,5–104
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
90 × 60 × 30,5
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
17
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.