Joie Mytrax

Popis

Joie Mytrax je vyšším modelem odvozeným od Joie Litetrax 4 Air. Mytrax je sportovní kočárek s odpruženými terénními koly, která zvládnou i zhoršený terén. Výhodou je i přidané polohování teleskopické rukojeti, takže sedne různým výškám rodičů. Je přitom stále poměrně lehký a složit ho dokážeš i jednou rukou zvednutím za úchyt na sedadle.

Stříška kočárku je upravená a i po rozepnutí zipů plná s možností větrání. Textílie jsou v nových barvách v melange provedení. Neotočné sedadlo se dá díky hlubokému lehu využít prakticky od narození. Miminko můžeš také převážet v připojitelné hluboké korbě nebo autosedačce, které je potřeba dokoupit samostatně. Na rozdíl od Literax řady je možné u Mytraxu sedadlo z konstrukce sundat a nástavby nasadit na samotnou konstrukci.

Parametry

Značka
Joie
Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,85
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
108,5 × 59,5 × 101
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
81,5 × 59,5 × 33,5
Původ značky
Spojené království
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sezení
Další parametry

Otázky a odpovědi

Dobrý den prosím, kde je servis Joie kočárků? Ráda bych ho nechala zkontrolovat v záruce, děkuji.
Zdravím, oficiální Joie servis jen těžko najdeš, reklamace a záruku obvykle vybavují oficiální distributoři. Kontaktovala bych taky pro více informací oficiálního prodejce Joie Eshop (https://www.joie-eshop.cz/kontakt/) nebo i "všeobecné" servisy kočárků jako Servis kočárků (https://www.servis-kocarku.cz/index.html) nebo Klokánek (http://www.klokanek-online.cz/).
Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli k tomuto kocarku pasuje nejake stupatko pro starsi deti. Dekuju Lenka
Ahoj! Originální v nabídce není, ale určitě k němu dokážeš připojit univerzálně pasující značky. Z nich doporučuji Bumprider, případně Lascal.
Maminky, prosím, nevíte, zda k tomuto sporťáku pasuje i jiná korbička než ty 2 typy od Joie? Děkuji!
Ahoj, na to, aby ti vanička pěkně seděla, je nejlepší připojit tu originální. Co se týče kompatibility jiných - jelikož adaptéry Joie mají koncovku stejnou jako Maxi-Cosi, budou teoreticky pasovat i vaničky s takovou koncovkou, pokud k nim použiješ tyto adaptéry (např. starší typy vaniček Maxi-Cosi či Quinny). Výrobce ale obvykle explicitně udává v návodu, že jiné než originální příslušenství ke kočárku přidáváno být nemá, a to kvůli tomu, že stabilita a ostatní vlastnosti kočárku s nimi nebyly testovány. Jednou z možností je také použití vložné vaničky / tašky.