Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Joie Literax 4 Air je vyšší verze lehkého sportovního kočárku Joie Litetrax 4. Oproti základní verzi má čtyři terénnější kola s pneumatikami, které ho dělají vhodnějším i do mírného terénu a také o něco těžším. Literax 4 Air je odlišný i provedením potahů, které jsou v nabídce v tmavých barvách. Neotočné sedadlo je díky hlubokému lehu vhodné prakticky od narození. Miminko můžeš také převážet v připojitelné hluboké korbičce nebo autosedačce, které je potřeba dokoupit samostatně. Verze 2017 je od starších odlišná předními koly s pneumatikami plněnými pěnou, kterým na rozdíl od předchozích nafukovcích nehrozí defekt.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,72
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
103 × 59,4 × 93
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
82 × 59,3 × 31,6
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Pěkný den, mám dotaz k zadním pneumatikám. Lze někde koupit neoriginální? Máme už několikrát slepovanou duši a pláště jsou už taky tenké... V cyklosportu nám jeden chytrák prodal špatnou velikost plášťů a vznikly tam slušné osmičky. :-( Díky za info :-)
Ahoj, zadní pneumatiky bych jako neoriginální moc nekupovala, a to právě kvůli toho, že nesedí a následně tak kola deformují. Je možné, že nějaké sednou, ale bude to spíše metoda pokus-omyl. Proto doporučuji raději kontaktovat distributora a kola resp. pneumatiky objednat přímo od něj, případně se na radu zeptat tam - možná mají partnera, kde ví, že to jistě sedí. A - pozor na profukování gum, to dokáže kola rychle zničit.