Který otočný sportovní kočárek má dlouhou a širokou ložnou plochu?

Zodpovězené
8. pro 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek s dlouhou a širokou ložnou plochou. Musí být také otočný. Momentálně máme sportovní kočárek Joie Litetrax 4 Air. Už bych však chtěla, aby byl kočárek spíše otočný. Určitě budu dívat z bazaru, takže do 5 000 Kč.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

určitě doporučuji cenově dostupný model Zopa Move Cross. Je určen pro středně vysoké a vyšší rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu a také po nerovných cestách vesnice. Nižší váha a dobrá manipulovatelnost umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci. Obousměrné sportovní sezení lze napolohovat do skoro naprosto rovného lehu. Hluboká korba i sportovní sezení patří k těm prostornějším na trhu, proto v nich bude mít pohodlí i větší dítě během celého kočárkovacího období.

O něco dražší alternativou je lehký a na svůj typ i kompaktní sportovní kočárek Nuna Triv Next. Je to model s výbornou manipulovatelností umožňující ovládání jednou rukou a je určen pro rodiče pohybující se po nerovných cestách vesnice. Zaujme také jednoručním složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci v jakémkoli směru. Není třeba ani hledat místo, kam kočárek opřít, protože ve složeném stavu stojí sám. Díky teleskopicky nastavitelné rukojeti je vhodný i pro vyšší rodiče, pro které je i přizpůsobena absence zadní osy kol, která tak neomezuje ani v dlouhých krocích.

Na co si dát pozor před koupí kočárku z bazaru? - i na toto téma jsme natočili video, které Ti sem připínám.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka