Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
112 × 65,5 × 92,4
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
86 × 65,5 × 36
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Do jak "divokého" terénu si s kočárkem troufnete? Dá štěrkovou nebo polní cestu? Nebo je ok jen na asfaltu?
No samozrejmě to bude záležet od tvách očekávaní, a nejlíp (každý) kočárek půjde po hladkém asfaltu. Versatrax není velký pevný tereňák, ale občasný štěrk, polňačku nebo jiné nerovnosti projde. Nebude to hladce jak po asfaltce, ale proje - nemá nejmenší kola. Ber ho jako to, co je ve sv cenové kategorii, a budeš spokojené, myslím si - ale očekávání obrovského polského a pod. tanku tě akorát sklamou.
Dobrý den, V parametrech je uvedeno, že má kočárek pojistku proti rozložení, ale já ji u svého nikde nemůžu najít. Plus se mi špatně vyjíždí na patník a občas se mi zasekne při složení a nejde znovu rozložit - myslím, že to zlobí právě proto, že není zajištěný proti rozložení. Prosím o radu. Moc děkuji :)
Zdravím, autolock při skládání tento model nemá, chybu v datech jsem opravila, děkuji za postřeh. Co se týká špatného vyjíždění na patník, to je o těžišti, a tam bych poradila snížit si rukojeť, mělo by alespoň trochu pomoct. Jestli ne, asi ti model nesadl. A rozkládání - jestli se zasekává, to je na reklamaci. Nemá nic s automatickým uzamykáním, ale spíše s asymetrií mechanizmů uvnitř tyček, a proto bych se obrátila na prodejce s reklamací. Chybný kus ti jistě opraví, nebo vymění.
Zvažuji koupi kočárku Joie Versatrax, jen nikde nemohu najít fotku či video s pláštěnkou pro sportovní verzi... Je někde k sehnání?
Ahoj, nějak to online předvedeno nikde není. Našla jsem (i já) pouze Litetrax, kde jejich pláštěnka sedí, i když jen tak na v podstatě na volno. Mělo být to být ok, ale pokud je to pro tebe důležité kritérium, zkus napsat IP mamince, co na Kočárkopedii přidávala recenzi (klik na recenze pod číselným hodnocením výše) - možná poskytne fotky. Také můžeš zkusit kontaktovat (několik) maminek na slovenské Kočíkopédii (slovenský Modrý koník), které recenze k Versatrax-u přidávali tam. Věřím, že ti např. přes IP, pokud poprosíš a vysvětlíš, co potřebuješ, rady pomohou. Držím palce!