Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Foppapedretti Myo je jednodušší a cenově dostupnější verzí modelu Myo Tron bez elektrického pohonu. I přes chybějící motor je Myo výjimečný funkčně i konstrukčně - konstrukce s oválnou rukojetí umístěnou na dlouhé tyči je dobře ovladatelná a vzdáleně připomíná design Stokke Xplory. Sedadlo se svou funkcionalitou zase podobá tomu tomu u kočárku Quinny Moodd.

Výrazná sportovní část jde v protisměrném nastavení polohovat ve třech polohách až do lehu. Ve směru do světa nabízí polohy jen dvě. Obrovskou výhodou je jeho otáčení bez nutnosti jeho odejmutí ze základny - po uvolnění pojistek ho dokážeš jednoduše otočit o 180 stupňů. V případě potřeby je možné nechat sedák polootočený například za stolem v restauraci. Menší děti ocení vynikající polstrování a dodávanou vložku, kterou můžeš později odejmout. Proti nástrahám počasí ochrání děťátko masivní stříška prodloužitelná otevřením zipu a u starších verzí i kšiltem, proudění vzduchu zase zaručuje větrací síťka ve stříšce i odvětrávaná zádová opěrka.

Myo je obvykle dostupný ve sportovní verzi se samostatně dokoupitelnou autovaničkou případně autosedačkou vlastní značky. Obě se dají nasadit na konstrukci s pomocí jednoho zvyšovacího adaptéru. Ve výbavě kočárku najdeš pláštěnku a fusakonánožník, další příslušenství je dostupné samostatně.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105,5 × 58,5 × 105
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
80,5 × 58,5 × 37,5
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.