Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Quinny Moodd je majestátní kočárek originálního designu. Konstrukce Mooddu je podobně jako ta u nižšího modelu Buzz v základní verzi trojkolová a poměrně široká. Při rozkládání se sama hydraulicky zvedne. Přední dvojkolo je výborně ovladatelné, vzadu ho doplňují dvě velké pěnou plněné pneumatiky. Dokoupením přední dvojkolové nápravy kočárek můžeš změnit na čtyřkolový Moodd 4.

Originálně oblé sedadlo se dá polohovat až do lehu. Pro větší komfort nejmenších miminek je v nabídce novorozenceká vymezovací vložka. Oddělenou polohovatelnou podnožkou připomíná značku Stokke. Moodd je dostupný především ve sportovní verzi se samostatně zakoupitelnou skládací hlubokou korbou Foldable Carrycot nebo autosedačkou, můžeš ho ale najít i v předpřipravené sladěné kombinaci.

Moodd vyšel i v limitovaných edicích Reworked Grey, Reworked Red, Sulphur Focus, Novel Nile, Britto ve spolupráci s Romerem Brittem nebo v kolaboraci Rachel Zoe. Starší modely z před roku 2015 poznáš podle zadních nafukovacích pneumatik, menšího síťovaného nákupního košíku, kratší vzdálenosti sedadla k pultíku na nohy, systému skládání bez automatické pojistky a neodklopitelného dětského madla.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
14,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
97 × 66 × 88
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
81 × 66 × 31
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.