Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Quinny Moodd 4 je čtyřkolová verze majestátního kočárku originálního designu. Moodd 4 vychází ze základního trojkolového Mooddu, který je dokoupitelnou přední nápravou se dvěma oddělenými koly možné změnit na čtyřkolový kočárek. Poměrně široká konstrukce se při rozkládání sama hydraulicky zvedne. Přední menší kola doplňují dvě velké pěnou plněné pneumatiky přidávající přirozené pružení.

Originálně oblé sedadlo se dá polohovat až do lehu. Pro větší komfort nejmenších miminek je v nabídce novorozenecká vymezovací vložka. Oddělenou polohovatelnou podnožkou připomíná značku Stokke. Moodd je dostupný především ve sportovní verzi se samostatně zakoupitelnou skládací hlubokou korbou Foldable Carrycot nebo autosedačkou, můžeš ho ale najít i v předpřipravené sladěné kombinaci.

Moodd vyšel i v limitovaných edicích Reworked Grey, Reworked Red, Sulphur Focus, Novel Nile, Britto ve spolupráci s Romerem Brittem či v kolaboraci Rachel Zoe. Starší modely z před roku 2015 poznáš podle zadních nafukovacích pneumatik, menšího síťovaného košíku, kratší vzdálenosti od sedadla k pultíku na nohy, systému skládání bez automatické pojistky a neodklopitelného dětského madla.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
14,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
97 × 66 × 88
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
81 × 66 × 31
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.