Hledám kočárek do obchodního centra

tinka_webber
18. lis 2016

Ahoj, hledám kočárek, který v pohodě projede mezi úzkými uličkami v obchodech.
Máme kočárek Baby Jogger summit x3 a manžel si pořád stěžuje, že si připadá jako by před sebou tlačil tank ( mě osobně to nevadí jsem s kočárkem spokojená). Potřebuju k němu i hlubokou korbou, ale nemusí být úplně nový. Kočárek budu používat převážně v OC nebo při rychlém přesunu autem např. k doktorovi.

astyna
18. lis 2016

Já mám Baby design lupo béžový a projedu kamkoliv 😀

eliskaxox
18. lis 2016

Jestli hledate neco extra ovladatelneho do obchodaku, tak doporucuju bazarovy Concord Neo. Nejlepe ovladatelny kocarek co jsem mela. A to jich mam za sebou 7, vc. Baby Jogger city lite :D

kachnicky
18. lis 2016

Za me super Valco snap 4, jde dat do uplneho lehu tak ze i pro uplne mrne je v pohode...

tinka_webber
autor
19. lis 2016

@eliskaxox jak dlouho vám vydržela hluboká korba? Není to stejná, jako je i u kočárků Jané? Vím že u Janéček maminkám vadilo, jak byla malá.

eliskaxox
20. lis 2016

@tinka_webber No muze tam byt jakakoliv od Concordu nebo Jane. Takze treba i Scout ta me velikostne prijde uplne v pohode, ma 75x32 cm. Jinak jestli jsem pochopila mimco uz mate, takze pokud mu jsou tak 3m a mate v planu kocarek pouzivat jen do obchodaku, tak bych pouzivala jen sportak. Ma vlozku pro mimco a kolebkove sezeni, krasne tam mimi date to lehu a jak do hnizdecka. A korbicku bych neresila

tinka_webber
autor
20. lis 2016

@eliskaxox malá má dva měsíce a 60 cm, já pořád nevím, mě se sporťák moc nezdá

tinka_webber
autor
20. lis 2016

@eliskaxox Má 50 překlikla jsem se, mě se zdá do sporťáku strašně malá

astyna
20. lis 2016

@tinka_webber

To je opravdu brzo, já měla korbičku 80x35 cm a vozila jsem do 5.měsíce cca, pak šel do sportáku a dolehu úplného. Já bych ji nechala ještě v hluboké, je to prďolka a ten výhled (najednou volný a celý odhalený) by ji nemusel ani dělat dobře.

naste
20. lis 2016

A co Stokke? To je vyloženě městský kočárek. Pravda, že jeho koupě je finančně náročnější, ale nemusí být nový a kdo ho má, je s ním spokojený.

lady_giraffe
20. lis 2016

@astyna je ja taky😉

astyna
20. lis 2016

@naste

To je ten, co vypadá jako kancelářská židle? 😀 příjde mi hrozně maličkatý..

naste
20. lis 2016

@astyna Mě se líbí, kancelářskou židli mi nepřipomíná. Ta hluboká korbička velká není, ale do těch 5 - 6 měsíců vydrží a do toho sportovního se vejde klidně i tříleté dítě. Zkoušela jsem ho vozit a fakt se s ním jezdí bezvadně.

lucyp13
20. lis 2016

Bgb cameleon nebo bee

astyna
20. lis 2016

@naste

U nás na sídlišti ho mají asi 3 holčiny a ten sporták mi přišel hodně maličkatý, proto se ptám, co ty lidi na tom láká 🙂 kočár za 30 tisíc si představuju jinak :D ale každé zboží má svého kupce. Já mám vel. korby sportáku 90 na délku, 33 na šířku a malého tam dám horko těžko...

eliskaxox
20. lis 2016

@astyna to je teda hodne maly sportak, to je nejaky polsky kocarek ze? Ma mam sportak 104x38 🙂 treba to Neo se nezda ale je v pohode. Obcas si to chce vypnout v hlave ty predsudky- obri korba, musito houpat, kolebkove polohovani je hrozne apod, a zkusit neco noveho treba i lepsiho,nebo jen proste jen jineho. Bud totiz shanite neco obratneho do obchodaku, nebo zustante u velkych sportaku a korbicek a pak je dotaz zbytecny.

eliskaxox
20. lis 2016

@tinka_webber jinak urcite bych volila korbicku. Jak jsem psala sportak od tech 3-4m u toho Nea v pohode, on je na to uzpusobeny

naste
20. lis 2016

@ astyna Mě by třeba lákal. Myslím, že je to přesně kočárek do nákupních center. Je to buď norská nebo švédská výroba.

makronka222
20. lis 2016

Na OC a mesto mam quinny buzz, jde do lehu, pololehu, sedu, prehazovaci sedacka, pouzivala jsem od 4m. Na ty 2h to bohate staci🙂

makronka222
20. lis 2016

@makronka222 tady jsem ho koupila krasny, cerveny za 2tis🙂

tinka_webber
autor
20. lis 2016

@makronka222 mě napadl quinny moodd, nevíte jaký je v nich rozdíl? Buzz má 4 samostatná kolečka a větší sporťák a mood má dvojkolečko a kulatější?? sporťák?

lipli
1. led 2017

Máme Bolla pera, lehký relativně skladný. Dcera má 6 měsíců, přes 70 cm měří a vejde se i se zimním spacákem.