Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Concord Neo je vlajkovým kočárkem této značky. Vyšel v roce 2008. Je typický svým unikátním designem. Konstrukce je vepředu specificky tvarovaná do Y. Kolečka jsou plně odpružená kvůli vyváženým jízdním vlastnostem. Sportovní korýtkové sedadlo je umístěno výše. Můžeš ho otočit a naklonit až do lehu. Přizpůsobit se dá i opěrka nožiček. Kvůli větší bezpečnosti je možné uzamknout pětibodové popruhy, takže je dítě nerozepne. V potahu otočného madla najdeš integrovaný tenký nánožník. Stříšku doplňuje připojitelná sluneční clona ve výbavě.

Neo je dostupný ve sportovní verzi s dokoupitelnými nástavbami anebo i v kombinaci. Na výběr máš dvě hluboké vaničky. Sleeper je pevnější a slouží i jako autovanička. Kombinace s ní vytvoří Travel Set. Scout se dá složit do rozměru kabelky a kombinace s ní vytvoří Mobility Set. Na podvozek sedí také hluboké korby značky Jané či Be Cool.

Starší modely poznáš podle menšího síťovaného nákupního košíku a neprodloužitelné stříšky bez náhledového okénka. Sedadlo i přední kolečka měli starší Nea o něco menší. Rozdílné bylo i méně citelné odpružení bez viditelných pružin v ramenou.

Neo vyšel i ve více limitovaných edicích: 2016 Viver Qualidade, Special Edition Milan nebo Jungle, v roce 2017 Emerald Limited Edition a Ivory Limited Edition. Najdeš ho i v luxusních limitovaných edicích s karbonovou konstrukcí Carbon.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110 × 61 × 95
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
74 × 61 × 39
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.