Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  lady_giraffe
  Zpráva byla změněna    13. dub 2017    

  Letos jsem se poprvé zapojila jako výrobce do charitativní dražby a právě se draží můj výrobk. Kdo by měl zájem přispět na dobrou věc a pořídit něco hezkého zároveň, tak určitě mrkněte. 😉

  https://www.modrykonik.cz/group/4603/

  lady_giraffe
  6. kvě 2014    Čtené 0x

  Čím je pro mě Modrý koník a co tu vůbec dělám, když nemám dítě, nejsem těhotná a ani se o něj zatím nesnažím?

  Již pár lidí se mne zeptalo, proč jsem vůbec na nějakých stránkách o dětech, když žádné nemám a tak jsem o tom všem začala přemýšlet. Proč tu vlastně jsem, co mi koník dává a co bere a proč jsem se vlastně registrovala a rozhodla jsem se, že si to nějak sesumíruju.

  Registrovala jsem se z jednoho jediného důvodu - abych měla přístup k fotkám té nejkrásnější holčičky co znám (její maminka, která tu je jistě bude vědět 🙂 ) , protože mi prostě nestačilo veřejné album pro neregistrované 😀 No a když jsem začala sledovat, co se tu všechno děje, jak spolu maminky i nemaminky a občas i tatínkové krásně komunikují, radí si a vlastně se to ani dětí týkat vždy nemusí, začala jsem sem chodit častěji.

  Je pravda, že se toho člověk hodně dozví, mluví se tady o věcech, které Vám jen tak někdo neřekne. Někteří o tom mluvit nechtějí, jiní neumí a nebo to považují za tabu. Dozvídám se tu věci, které mne občas trošku vyděsí, ale na druhou stranu si pak umím lépe představit různé situace a tak snad na to vše budu možná lépe připravená, až to jednou přijde (ať už je to snaha otěhotnět, těhotenství, porod, nebo třeba růst dětských zubů). Zároveň mne vždy potěší pohled na fotku rozzářeného děťátka ať už mu je týden, rok, nebo je to puberťák. Jsou zde krásné maminky, které si pomáhají, hecují se, vyměňují zkušenosti i potřebné věci pro děti, sdílejí starosti i radosti. A to je to, co se mi tak líbí. Je tu krásně, chodím se sem odreagovat, pokochat a zasmát.

  V neposlední řadě můžu říct, že mne to, že jsem tady umožňuje lépe komunikovat s některými kamarády (ať už to jsou lidičky, které jsem poznala tady, nebo je znala dávno). Mám lepší přehled o jejich slastech i strastech a tak můžu adekvátně reagovat, když zjistím, že je něco potřeba a je to moc fajn. 🙂

  A co mi koník bere? Jenom čas, ale ten mu dám ráda, protože mi toho více dává 🙂

  Toť asi vše 🙂