Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Baby Jogger kočárku vibrují kola, máte tento problém?

kotito
24. říj 2014

Máme kočárek Baby Jogger Summit, kterému začala vibrovat kola. Na reklamaci nám kola vyměnila za nová s tím, že je kočárek díky novým kolům v pořádku. Bohužel tak , ale není. Kola vibrují stále a kočárek je nefunkční.
Máte také kočárek Baby Jogger s tímto problémem?

kotito
autor
5. lis 2014

nikdo?

edithe
28. dub 2015

Po sedmi měsících bezproblémového používání mám stejný problém. Kolečka na nerovnostech nebo při i trošku rychlejší chůzi začala vibrovat, po aretaci kočárek zatáčí doleva. Chystám se na reklamaci, tak uvidíme :(

kolite
10. bře 2017

@edithe Dobrý den, můžu se zeptat, jak Vám dopadla reklamace Summitu? Tohle mi teď náš summit začal dělat a jsem z toho nervózní. Přední kolečko se šíleně klepe a při aretaci jede kočár vlevo. Uznali Vám reklamaci? Kam jste kočárek kdyžtak posílala a jak dlouho to trvalo? Popřípadě šlo by to nějak spravit (podložit) doma? Děkuji za odpověď.

edithe
18. bře 2017

@kolite Reklamace trvala cca 20 dní. Vyjádření už nemám, je to delší doba, ale něco tam vyčistili, poutahovali a bylo to zase na dva měsíce v pořádku. Pak se to bohužel opakovalo. V záruce již nebyl, takže jsem s kočárkem šla následně do servisu pro kola, kde utažením na čas zase opravili....nakonec mi táta nechal udělat v práci nové ložisko. Od té doby zatím v pořádku...tak doufám, že druhé dítko ještě odjezdí... to zatáčení se upravuje červeným šroubem 🙂 to se tedy vyladit dá

Sem začni psát odpověď...

Odešli